Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Ušetříte čas i peníze

Mnoho lidí pracuje v hlavním městě a denně najezdí desítky, někdy i stovky kilometrů. Nabízíme vám lepší možnost. Objednejte si u nás pěkný a útulný pokoj a jezdit domů můžete pouze na víkendy. Ušetříte tak spoustu času, ale také peněz. Vhodný pokoj pro vás se http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ http://www.ubytovny-praha.net/ v Praze cenově přístupných ubytovnách určitě najde.

Internetové připojení WiFi
Jedete na dva dny na školení a dosud ještě nevíte, kde budete spát. Můžete přijmout naši pomoc a zajistit si pokoj v našem zařízení. Nejsme hotel, ale přesto si troufáme uvést, že naše pokoje jsou velmi hezké, útulné a účelně vybavené. Zajistí všem pohodlné přespání. Kdo potřebuje, může využívat i internetového připojení WiFi. Takže si vezměte notebook s sebou. Nepochybně ho i vy u nás využijete.
 

Ušetříte čas i peníze
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next