Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Únosnost většího zatížení není problémem

Zákazníci jsou stále víc a více náročnější. Dnes se již spousta lidí nespokojí s klasickými stavebními prvky, ale žádají si netypické tvary či netypické rozměry. Právě pro zákazníky, kteří mají zájem o nestandardní rozměry otvorových výplní, jsou určena hliníková okna, která vyrábí naše společnost. Profily, které používáme, totiž dokáží snést a unést i vyšší zatížení, než je obvyklé.

Vhodné pro výlohy i fasády

Hliníková okna naší společnosti mají oproti konkurenčním nebo plastovým produktům velkou přednost právě v použitých profilech. Skládají se z více komor a navíc jde v podstatě o 2 profily tvořící jeden celek. Díky tomu se vyznačují vysokou pevností a mohou tak snést i větší zatížení skleněnou výplní. Ideální jsou tedy pro vytváření a budování prosklených fasád, a to i mnohapatrových domů, či jen běžných výkladních skříní.

Únosnost většího zatížení není problémem
5 (100%)1

Previous

Next