Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Studentky

Byl nervózní jako už dlouho ne. Nemohl své ženě říct, že je nervózní proto, že mu na konzultace přijde studentka – chodily tu často, jeho ženě to nevadilo, což o to, její studenti se tu taky pořád ochomýtali. Ianovi taky nevadili, protože věděl, že jeho žena mu je věrná, a co se jeho týkalo… no. Ještě nikdy nevěrný nebyl. Ne že by to měl v plánu, ale od svého kolegy, profesora Vágnera, věděl, že občas… občas se to prostě stane. Občas se to nedá naplánovat.

Mužnost

Někdy je to příliš, to nutkání, které má určitě každý muž.  Chtěl být připravený, ať už se stane cokoli. Nakonec přece jenom odnesl víno zpátky do jejich zrekonstruované http://www.nabytek-vyroba.cz/fotogalerie/nabytek“ title=“http://www.nabytek-vyroba.cz/fotogalerie/nabytek“>rustikální kuchyně – může se jí zeptat, jestli by si chtěla dát sklenku. K literatuře se ta trocha alkoholu tak nějak hodí.

Studentky
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next