Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Stoličky

Pořídíli jste si svůj vysněný dům na venkově, utekli jste z hluku a rychlého života velkoměsta? Je to sen mnoha z nás, mnoho z nás si to naopak neumí představit. Jste-li tedy lidé z první skupiny a dokonce tací, kteří svůj sen nejen sní, ale i žijí, nezapomeňte pořídit v dostatečném množství stoličky.

Stoličky

Ano, je to možná tak trochu netypické, začít pořizovat právě stoličky, nicméně brzy Vás přesvědčíme o jejich nezbytnosti. Vycházíme tedy z předpokladu, že máte alespoň jedno, ideálně více dětí. Jistě si budete u Vaší nemovitosti na zahradě dělat v letním období klasický táborák.

Posezení kdekoliv

Táborák milují děti i dospělí, má v sobě jakési neopakovatelné kouzlo, které při jiné příležitosti nezažijete. Navíc tradiční pochoutka, kterou je opečený špekáček jistě potěší všechny maminky, které pro děti připravují zejména zdravou stravu. Děti si mohou ohníček krásně užít, budou-li mít pohodlné vlastní sezení, kterým mohou být právě ony stoličky.

Stoličky
Ohodnoťte příspěvek
z4-336x280.gif

Previous

Next