Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Rychlá a snadná rekonstrukce Vašeho domu

Mnoho lidí v posledních letech zjistilo, že se mnohem více než koupě úplně nového domu nebo bytu vyplatí koupě starší nemovitosti, kterou je možné zrekonstruovat, a to často s velmi nízkými náklady, protože na některé typy rekonstrukcí přispívá i stát různými dotacemi. Tyto dotace se mohou vztahovat i na plastová okna, která nabízí naše společnost. V oblasti jejich výroby působíme už skoro dvacet let a jsme známi nejenom díky vysoké kvalitě našich produktů, ale také díky příznivým cenám.

Výhody rekonstrukcí

Rekonstrukce nemovitostí jsou, z pohledu majitele nemovitosti, výhodné z mnoha důvodů. Nejenže probíhají v kratším čase než výstavba nových nemovitostí, ale často stačí změnit a zrekonstruovat jen jediný prvek v nemovitosti, jako například plastová okna, a je dosaženo stejného efektu, jako při koupi nové nemovitosti.

Rychlá a snadná rekonstrukce Vašeho domu
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next