Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Respektujeme Váš životní styl, je to naše profese

Již nemusíte složitě hledat profesionála na návrhy interiérů. Naše studio se mezi ně řadí a je na vás, jestli vás naše práce osloví natolik, že se pro nás rozhodnete. Informujte se o nás a naší činnosti, seznamte se s našimi referencemi a kontaktujte nás.
Zpracujeme pro vás návrhy interiérů, které vzniknou za spolupráce vaší a naší. Jsme tu od toho, abychom vyslyšeli vaše přání a dokázali je zhmotnit v realitu. Nejčastěji se na nás klienti obracejí s požadavky na vytvoření nového kuchyňského prostoru i kuchyňské linky samotné, takže pokud hledáte v tomto směru odborníka, můžete se na nás obrátit.

Práce

Návrhy interiérů ale pro vás připravíme pro jakýkoliv prostor, nejste v ničem omezeni. Umíme skutečně vše a využíváme k tomu moderní, kvalitní a osvědčené materiály spolu s technologií, která je nutná, abyste se na výsledek mohli skutečně spolehnout a po dlouhá léta vám činil potěšení.

Respektujeme Váš životní styl, je to naše profese
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next