Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Privátní vířivka

Nabízíme Vám služby našeho relaxačního studia Al Aqua. Můžete si u nás objednat mnoho služeb, které Vás dovedou velice dobře uvolnit. Od každodenního shonu Vás může alespoň na chvíli odvést například naše privátní vířivka. Využívat můžete také naší finskou saunu či speciální masáže. Navštívit lze také lounge salónek či bar.
privátní vířivka slouží nejen k Vaší relaci, ale také prospívá Vašemu organizmu. Privátní vířivka totiž také poskytuje speciální hydromasáže, které dokáží při pravidelném užívání zlepšit Vaši látkovou výměnu, krevní oběh a dokonce také má pozitivní vliv i na Vaši pokožku. Využijte našich relaxačních služeb ještě dnes.

Bar

Návštěva baru není nezbytností, ale málokdo odolá našim speciálním míchaným nápojům. Náš bar je velmi dobře zásoben kvalitními alkoholickými i nealkoholickými nápoji.

Privátní vířivka
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next