Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Přibližte svůj domov přírodě

Víte, co je v životě nejlepší? Rozhodně čas, který můžete strávit na čerstvém vzduchu, obklopeni přírodou. To se vám může podařit i u vás doma a s naším produktem dokonce i v nepříznivém počasí. Nečas už vám odpočinek venku nikdy nezpříjemní, a ať už bude deštivo, mrazivo či nesnesitelné dusno a parno, se zimní zahradou to už nikdy nebude problém. A díky našim doplňkům se tento produkt stane nejen kvalitním, ale také elegantním a připraveným na jakoukoli venkovní teplotu. Stále si nejste jisti? Domluvte si s nimi konzultaci u vás doma a my vám přesně řekneme, v jaké části vašeho pozemku bychom postavili ten nejúžasnější odpočinkový koutek.

z4-336x280.gif

Dodáme vám kvalitní produkt a jeho doplňky

Hliníková konstrukce, kterou vám navrhneme a dodáme vám vydrží velice dlouho a budete s ní vždy spokojeni. Pokud si nejste jisti, podívejte se na reference našich předchozích klientů a ujistěte se o kvalitě našich produktů i služeb. Kromě konstrukce vám dodáme také stínící a ventilační systémy, romantické osvětlení, možnost regulace teploty, klimatizace a další.

Přibližte svůj domov přírodě
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next