Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Poznat uchazeče ze životopisu?

Jste v roli personalisty, či nadřízeného, který vybírá do svého týmu vhodné kandidáty? Množství životopisů, ale jak poznat, který je ten pravý? Vybrat správného zaměstnance, je jako vybírat životního partnera. Nikdy nevíte, co skrývá, jestli nelže, co se z něj časem vyklube. Pokud chcete jít na výběrové řízení moderním stylem a psychodiagnostikou, tak jedině pomocí assessment centra assessment centra. Moderní způsob výběru zaměstnanců, který se již léta osvědčuje hlavně ve velkých firmách. Obvykle pro manažerské pozice, či pozice obchodní a práce s lidmi, jako telefonní operátor a podobně.

Jak na to?

Abyste se dověděli víc o kouzlu assessment centra, možná by bylo pro vás dobré využít kurzy vzdělávací agentury MotivP. Tým profesionálů vás zavede do tajemství správného výběru zaměstnanců. Odhalí vám tajemství, jak poznat, kdy vám uchazeč neříká pravdu, jak poznat, že není týmový hráč, odhalí vám profily uchazečů, o kterých byste jinak nevěděli. Kromě přípravy vám pomůže i se samotnou realizací, aby pohovor působil profesionálně a měl ten správný obsah.

Poznat uchazeče ze životopisu?
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next