Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Místo plné pracovních nabídek

Prodej- nákup, nabídka-poptávka, soukromé a firemní inzerce zdarma. To vše jsou klíčová slova našeho webového portálu zaměřeného na internetový prodej a nákup bazarového zboží.
U nás najdete výhodné nabídky z celkem 25 kategorií.
Kategorie jsou na našem portálu přehledně a intuitivně uspořádány do dvou sekcí- inzeráty soukromé a inzerce zdarma firemní.
Při vkládání inzerátů soukromých nemusí být náš klient registrován. Registrací však získá přehled nad svou inzercí a také bude mít možnost spravovat svůj účet.
Při vkládání inzerce firemní je registrace nutná. Nemusíte se však bát. Pokud byste si nevěděli rady, naleznete postup krok po kroku v sekci „Nápověda“.

Bazarové zboží

V dnešní době se rychlostí blesku rozvíjí obchod s bazarovým zbožím. Své inzerce zdarma mohou lidé vkládat i na internet, kde je jejich nabízené i poptávané http://www.intrasoft.cz/kariera/poptavane-pracovni-pozice/ zboží viditelné pro širokou veřejnost.

Místo plné pracovních nabídek
3 (60%)1

Previous

Next