Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Interiér domova

http://www.furniture-nabytek.cz/vitriny/nggallery/page/2 Pokud jste se právě neshlédli ve starojaponském stylu bydlení a nevybavili jste svůj příbytek výhradně rohožemi a polštáři a poduškami, volně rozloženými po zemi, pak pravděpodobně máte doma nábytek. Všude, přirozeně. Pokud jste vsadili na běžně vyráběný, máte doma pravděpodobně výrobky z laminovaných dřevotřískových desek. Nezáleží na tom, jak jsou označeny, jestli DTD, MDF, DVL, OSB, nebo jinak. Jsou to jen kvalitativně odlišná označení použitého materiálu – buď větší, nebo menší třísky v desce. Buď laminované, nebo nelaminované (na části, které se pokrývají čalouněním a nejsou vidět). Občas je použito dřevěných hranolů ke zpevnění. Nedívejte se raději dovnitř vašeho kusu. Onen „masív“, který je podle katalogu kombinován s dřevotřískou, jsou ve skutečnosti často i nehoblované laťky, či prkénka, snažící se zpevnit tvar kusu, protože dřevotřísky právě moc nevynikají pevností v okrajích, kde je třeba je napojovat k sobě.

Když chcete kvalitu

Takže, pokud chcete, aby vám vydržel víc, než pár let, zkuste se poohlédnout po obchodnících, kteří nabízejí opravdový nábytek z masivu.

Interiér domova
Ohodnoťte příspěvek

Previous

Next