Čekací doby

Hlásili jste se o obecní byt a chtěli byste vědět, jaké jsou čekací doby či jak se na listině čekatelů posouváte? Určitě máte nárok to vědět, takže když si nebudete jisti, u nás to zjistíte!

Domeček si necháme postavit

Různé věci si tam necháme zasadit. Krásnou kuchyňskou linku, v obýváku moderní skříňku. Na podlahu si lino dáme, pak si spolu zazpíváme. V kuchyni budou kachličky, na zemi pěkné kostičky. Obývací pokoj ten musí mít koberec, to ví přeci každý správný znalec. Nám připadá teplejší, hezčí je a pestřejší. Má mnoho různých barviček, trčí z něj spousta tkaniček. Akorát kolem pece budou dlaždice, to protože jsou tam potřeba nejvíce.

 Tak už máme skoro hotovo

Můžeme tam jít bydlet úplně nanovo. Copak nám tam ještě dají? S  krbovými kamny si pohrají. S těmi se nudit nebudete, víte, co všechno k nim potřebujete? Jenom pár polínek abyste mohli přikládat, další nové řady pak za dům naskládat. Nemusíte toho mít však moc, vždy se dá zavolat o pomoc. Nebo pár paletek koupit, nesmíte však prohloupit. Zatopit si můžete jen občas, když venku bude velký nečas.  To je doba nejlepší a člověk si tím polepší. Není to tak finančně náročné, to nám totiž teprve započne.

Domeček si necháme postavit
4.5 (90%)2

Previous

Next